Dane Kontaktowe

Car-Man S.C. ul.Tałdykina 3 85-791 Bydgoszcz tel.52 360 72 35 tel.kom 667-66...

[więcej]

Książka Serwisowa

Udokumentowana historia samochodu, jego przeglądów okresowych oraz napraw jest szczególnie ważna nie tylko podczas sprzedaży, ale również aktualnemu Właścicielowi. Pozwala ona przy regularnych wpisach planować naprawy a więc i spodziewane koszty eksploatacji.

Mając to na uwadze, w naszym Warsztacie oferujemy założenie Książki Serwisowej samochodu co pozwala udokumentować poczynione u nas przeglądy okresowe i naprawy .

Książka Serwisowa oprócz oczywistych informacji o przeglądach okresowych, zawiera również informację o przekładkach kół lub opon czy też informację o wykonanych przeglądach układu klimatyzacji. Taką książkę warto prowadzić nawet równolegle do oryginalnej książki serwisowej gdyż paragony mają to do siebie, że z reguły nie dają się znaleźć wtedy gdy są najbardziej potrzebne  a w naszej Książce są wszystkie inkformacje potwierdzające każdą wykonaną usługę lub naprawę.

cofnij

Copyright © 2010 Car Man - AutoCrew. Wszelkie prawa zastrzeżone.

projekt i wykonanie: Mediart Agencja Reklamowa Bydgoszcz

dobry warsztat samochodowy, Bydgoszcz, Fordon, niedroga naprawa wszystkich modeli i marek
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]